BRATISLAVA, ZÁHORIE

V tomto regióne máme zatiaľ zdokumentované tieto stúpania. Klikni na ikonu pre viac informácií o konkrétnom kopci:

Poznáš stúpanie, ktoré v tomto regióne chýba?

NÁZOVLOKALITAVZDIALENOSŤ (km)PREVÝŠENIE (m)SKLON (%)NADMORSKÁ VÝŠKA (m.n.m.)INDEX OBTIAŽNOSTIKATEGÓRIA
Biely kríž (z Rače)Bratislava4,43287,5503442
Šenkárka (zo Sv. Jura)Sv. Jur5,43646,854143,482
StrminaBratislava2,62399,253742,952
Mariánska cestaSv. Jur0,91171331642,112
Dolný červený krížBratislava3,12608,442341,682
Bratislavský KoppenbergBratislava0,3481623341,582
Tri kamenné kopceLimbach5,13356,657040,182
Zvončeková ulicaBratislava1,515510,331938,892
Biely kríž (z Peknej cesty)Bratislava7,8390550337,982
Novosvetská ulicaBratislava0,45814,523437,812
Kamzík (z Račianskej)Bratislava3,7263740436,372
Biely kríž (od amfiteátra)Bratislava5,83305,750336,082
HubalováKuchyňa6,93565,154535,792
Pod Veľkou HomoľouModra4,93006,248835,672
Šenkárka (z Limbachu)Limbach6,83505,254135,262
Kamzík (z Karpatskej)Bratislava3,5243740434,663
Kamzík (z Jaskovského radu)Bratislava2,62057,840434,313
Pekná cestaBratislava2,652057,637033,983
Devínska kobylaBratislava3,62476,847633,973
Korabinského ulicaBratislava0,78211,724833,733
BradloBrezová pod Bradlom3,52366,750732,93
Račiansky PaterbergBratislava0,99210,825932,463
Kamzík (z Kramárov)Bratislava2,21747,940431,783
Sedlo pod VeterlínomSmolenice3,12146,949631,73
Kamzík (zo Snežienky)Bratislava21648,140431,573
Biely kríž (zo Železnej studničky)Bratislava14,3424350329,843
BraunsbergHainburg, Rakúsko2,7189734629,753
FúgelkaDubová1,8144836929,323
SalašLozorno12,53492,853027,823
Hlboká cestaBratislava0,54710,422826,253
VrbovceMyjava3,31925,850926,113
Pezinská baba (z Perneku)Pernek5,22304,453124,223
Kamenná búdaSkalica4,32074,850523,893
Buková (z Plaveckého Petra)Trstín0,9758,432023,823
Pezinská Baba (z Pezinku)Pezinok5,12244,353123,623
Zabité (z Dolian)Trstín3,91854,743022,163
Zochova chataModra4,52004,445522,163
Kačín (z Lamača)Bratislava3,81794,738921,653
Červený kameň (z Častej)Častá1,4976,734421,443
Slnečné údolieLimbach4,11884,637921,893
Červený kameň (z Častej)Modra1,59,86,534520,973
Kačín (zo Železnej studničky)Bratislava3,51604,638919,884
Kačín (z 2. kameňolomu)Bratislava1,4876,238919,244
Červený kameň (z Píly)Modra1,91055,534418,764
Kramáre (z Patrónky)Bratislava0,5377,622218,384
Zabité (z Majdanu)Trstín4,11553,843017,524
CajlaPezinok0,8748,929516,344
Biela Hora (z Trstína)Trstín4,71142,434012,314
Buková (z Trstína)Trstín6,2941,532010,664

NAJNOVŠIE STÚPANIA