UŽÍVAŠ SI jazdu na bicykli, ale chcel by si si ju trochu SPESTRIŤ?

PRIDAJ SA do súťaže NA VRCHOL

POSUŇ SVOJE LIMITY a zmeraj si svoje sily SO STOVKAMI CYKLISTOV z celého Slovenska

HODNOTENIE - celé Slovensko

HODNOTENIE – jednotlivé regióny

CENY PRE NAJLEPŠÍCH

Vďaka spolupráci s cyklistickým obchodom Športservis budú traja najlepší cyklisti* a tri najlepšie cyklistiky v regióne Bratislava – Záhorie odmenení poukážkami na nákup v hodnote 50€ – 30€ – 20€. Finálne poradie bude určené podľa stavu rebríčka k 31. októbru 2019, takže dovtedy máte čas absolvovať vytýčených 14 stúpaní, respektíve zlepšovať svoje osobáky, aby ste sa v hodnotení dostali čo najvyššie 😉

* keďže doterajšie výkony sa nerušia, môže teoreticky nastať scenár, že troch najlepších jazdcov z minulého roku nikto neprekoná. Aby nedostali ďalšie poukazy bez úsilia, v tomto prípade budú mať nárok na ceny len ak zlepšia svoje predchádzajúce výkony aspoň na polovici stúpaní v regióne, tzn. na siedmich kopcoch.

Tak čo, máš odvahu pustiť sa do tejto výzvy a prekonať sa? Aktuálny stav rebríčka nájdeš TU.

6 thoughts on “

  1. Ahojte,
    statistiky sa spravne prenasaju aj bez PRO uctu na VeloViewer. Sice si v ramci appky VeloViewer neviete dohladat svoje vyjazdy, zosynchronizuje sa len 25 aktivit zo Stravy, tie su Vam spristupnene v ramci activities stranky. Ako vsak pozeram svoje casy na jednotlivich kopcoch, appka ma zjavne interne dotiahnute vsetky aktivity zo stravy. Cize vsetko funguje ako ma bez nutnosti hocico platit.

  2. Zdravim, cize ak som dobre pochopil, tak ak som som nejake stupanie absolvoval 5x, najlepsi cas daneho stupania sa mi aktualne rata, ak vsak najlepsiz jazda bude 6ta, zarata sa mi vysledok prave tej, ano?

    1. Hodnotenie nie je casovo obmedzene, ide o all-time rebricek. Terminy su stanovene len k odovzdavaniu cien, aktualne mame prislubene ceny pre region Bratislava – Zahorie a tam sa bude vyhodnocovat k aktualnemu stavu rebricka 31. oktobra 2018…

Diskusia:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.