UŽÍVAŠ SI jazdu na bicykli, ale chcel by si si ju trochu SPESTRIŤ?

PRIDAJ SA do súťaže NA VRCHOL

POSUŇ SVOJE LIMITY a zmeraj si svoje sily SO STOVKAMI CYKLISTOV z celého Slovenska

HODNOTENIE - celé Slovensko

HODNOTENIE – jednotlivé regióny

CENY PRE NAJLEPŠÍCH

Vďaka spolupráci s cyklistickým obchodom Športservis budú traja najlepší cyklisti* a tri najlepšie cyklistiky v regióne Bratislava – Záhorie odmenení poukážkami na nákup v hodnote 50€ – 30€ – 20€. Finálne poradie bude určené podľa stavu rebríčka k 31. októbru 2019, takže dovtedy máte čas absolvovať vytýčených 14 stúpaní, respektíve zlepšovať svoje osobáky, aby ste sa v hodnotení dostali čo najvyššie 😉

* cyklisti, ktorí sa zapojili do súťaže už aj v roku 2018, musia zlepšiť svoje výkony aspoň na polovici z vytýčených stúpaní, tzn. minimálne na siedmich kopcoch. Toto pravidlo má zabezpečiť, aby niekto nezískal cenu len na základe výkonov z predchádzajúceho roku.

Tak čo, máš odvahu pustiť sa do tejto výzvy a prekonať sa? Aktuálny stav rebríčka nájdeš TU.

9 thoughts on “

  1. Ahojte,
    statistiky sa spravne prenasaju aj bez PRO uctu na VeloViewer. Sice si v ramci appky VeloViewer neviete dohladat svoje vyjazdy, zosynchronizuje sa len 25 aktivit zo Stravy, tie su Vam spristupnene v ramci activities stranky. Ako vsak pozeram svoje casy na jednotlivich kopcoch, appka ma zjavne interne dotiahnute vsetky aktivity zo stravy. Cize vsetko funguje ako ma bez nutnosti hocico platit.

  2. Zdravim, cize ak som dobre pochopil, tak ak som som nejake stupanie absolvoval 5x, najlepsi cas daneho stupania sa mi aktualne rata, ak vsak najlepsiz jazda bude 6ta, zarata sa mi vysledok prave tej, ano?

    1. Hodnotenie nie je casovo obmedzene, ide o all-time rebricek. Terminy su stanovene len k odovzdavaniu cien, aktualne mame prislubene ceny pre region Bratislava – Zahorie a tam sa bude vyhodnocovat k aktualnemu stavu rebricka 31. oktobra 2018…

  3. Ahojte. Chcel by som informovat o tom ze na Sitno je zakaz vstupu na bicykli na posledom cca 1-1,5km kde je umiestnena rampa ,ale znacenie je mimo rampy a malo by platit aj ked je rampa otvorena. (Zakaz vstupu 5 stupen ochrany prirody) Na margo tejto skutocnosti by sa mal do rebricka ratat len segment ktory sa da prejst bez toho aby sme porusovali zakon. A mohlo by sa to aktualizovat aj v popise stupania nech su cyklisti informovaní.

    1. Dík za upozornenie. Uviedol som to v článku o Sitne a aj v pravidlách súťaže. Podľa toho čo som zistil cez CHKO Štiavnické vrchy, aktuálne pracujú na schválení cyklocesty, ktorá by viedla po existujúcej asfaltke a potom až hore, k chate A. Kmeťa. Vraj by to mohlo byť oficiálne už v októbri, potom už nebude žiadny problém.

Diskusia:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.