Aj teba zaujíma, aké je to mať osobného trénera, ktorý ti pripravuje individuálny tréningový plán? Šitý na mieru tvojim fyzickým schopnostiam, časovým možnostiam a konkrétnym cieľom? V čom vlastne takýto plán spočíva, ako sa prispôsobuje neočakávaným situáciám a ako sa sleduje výkonnostný progres? Ak sa chceš dozvedieť viac o tom, ako sa trénuje pod dohľadom trénera, najbližších pár mesiacov sleduj túto stránku. Martin Lindák tu bude pravidelne "blogovať" o tréningovom procese. Jeho individuálny plán majú na starosti profíci z Discover Cycling.

Martin už má za sebou zopár výsledkov. Minulý rok zvíťazil na krátkej trase Route 66. V súťaži Na vrchol, v regióne Bratislava-Záhorie obsadil 3. miesto. A takisto sa pýši titulom prvého Slováka, ktorý zvládol "Everesting". No ako priznáva, vždy trénoval len podľa pocitu a toto bude jeho premiéra pod taktovkou trénera. Do tejto sezóny si dal dva ciele - obhajobu titulu v Brezne 16. júna a Teatro Okolo Malohontu 15. septembra.

Martin držíme ti palce a veľmi sa tešíme na tvoje postrehy a hodnotenie tréningového procesu. A samozrejme sme zvedaví na porovnanie výkonnostného progresu. Držíme palce!

 

Tréningová výzva 2019