názovlokalitavzdialenosť (km)prevýšenie (m)sklon (%)nadmorská výška (m.n.m.)index obtiažnostikategória
Monte Zoncolan (z Ovara)Udine10,1119311,81750221,87HC
Mortirolo (z Mazzo di Valtellina)Bormio11,4124910,91852220,09HC
Punta VelenoMalcesine7,7102613,31121206,41HC
Passo dello Stelvio (z Prata)Bormio24,318087,42760191,3HC
Passo Rombo / Timmelsjoch (zo San Leonardo in Passiria)Merano2917966,22474167,36HC
Passo dello Stelvio (z Bormia)Bormio20,514737,22760158,67HC
Passo Gavia (z Ponte di Legno)Bormio16,3130082621152,14HC
Monte Zoncolan (zo Sutria)Udine13,3120091750147,12HC
Etna (Rifugio Sapienza)Zafferana Etnea15,4123081899138,6HC
Monte Grappa (z Bassano del Grappa)Bassano del Grappa26,515605,91710137,2HC
Passo Gavia (z Bormia)Bormio24,514045,72621132,63HC
Passo Giau (zo Selva di Cadore)Bolzano9,69019,42236125,29HC
Passo FedaiaCortina d'Ampezzo12,8103382057122,88HC
VoltinoLimone Sul Garda4,546710,555089,471
Tre Cime di LavaredoToblach7,66108237086,311
Passo Valparola (z La Villa)La Villa13,88095,9220084,951
Passo CancanoBormio8,56497,6198083,121
Passo Pordoi (z Arabby)Arabba9,26386,9223979,71
Passo NotaLimone Sul Garda6,15118,4120067,921
Passo Sella (z križovatky Pordoi)Canazei5,54127,5224463,781
Passo Campolongo (z Corvary)Corvara63586187548,042
Passo Gardena (z križovatky Sella)Selva di Val Gardena5,92504,2212136,12
La ForraLimone Sul Garda32006,741229,673

 

Naposledy pridané stúpania