Hurá, Na vrchol!

Cyklistická sezóna 2020 bude iná ako predchádzajúce. Nový koronavírus nám obrátil životy hore nohami, cyklistiku nevynímajúc. Na čas sme sa museli rozlúčiť s pretekmi, od amatérskych až po profesionálne. Ochrana zdravia je však prvoradá, preto buďme v našich podmienkach vďační aj za to, že väčšina z nás môže bez väčších obmedzení vôbec jazdiť. V iných krajinách nemôžu ani to, neberme to preto ako samozrejmosť. Klop klop klop. Ale k veci... ak vaša cyklistická motivácia klesla v dôsledku týchto obmedzení príliš nízko, nezúfajte. Naša vrchárska súťaž Na vrchol pokračuje bez obmedzení, už v aktuálnom 3. ročníku! Pravidlá sa oproti minulému roku nezmenili, takže môžete pokojne ďalej zdolávať kopce vo všetkých regiónoch celého Slovenska a posúvať svoje limity čoraz vyššie 😉 Alebo vďaka nám len spoznávajte nové, zaujímavé stúpania... štýl, aký si zvolíte, je len na vás. Pre tých, čo o našom vrchárskom hodnotení ešte nepočuli (!!!), na tomto odkaze si môžete prečítať všetko dôležité a radi vás privítame v našej komunite cyklistických bláznov.

Aktuálny stav celoslovenského rebríčku si môžete pozrieť TU, vyhodnocovanie poradia naďalej funguje cez aplikáciu VeloViewer.

Súťaž so Športservisom

Cyklisti, ktorí sa zapoja do našej súťaže v regióne Bratislava – Záhorie, môžu opäť súťažiť o špeciálne odmeny. Za podporu patrí veľká vďaka cykloobchodu Športservis, ktorý venuje trom najlepším cyklistom a trom najlepším cyklistikám aj tento rok hodnotné poukazy na nákup v jeho fantastických predajniach...

 1. miesto = 50€

2. miesto = 30€

3. miesto = 20€

Ceny budú udelené podľa stavu tejto tabuľky 31. októbru 2020. Pozor, podstatné pravidlo pre tých, ktorí sa zapojili do našej súťaže už aj v minulosti... na kvalifikáciu o tieto ceny je potrebné zlepšiť v aktuálnej sezóne svoje doterajšie výkony aspoň na polovici z vytýčených stúpaní, tzn. minimálne na siedmich kopcoch. Táto podmienka má zabezpečiť, aby niekto nebol odmenený neprávom, len na základe výkonov z predchádzajúceho roku. Vravel som, s Cyklokopcami budete mať o motiváciu vždy postarané 😉 MU HA HA HA. Užívajte si cyklistiku, kopce a všetko, čo k tomu patrí. Pre trochu inšpirácie, tu je odkaz na článok o víťazoch v sezóne 2019 a tu zase interview s Borisom Ballom, ktorý dokázal vlani zdolať všetkých 98 stúpaní v našej súťaži!

P.S. V rámci zvládnutia epidémie koronavírusu, prosím dodržiavajte platné opatrenia a odporúčania. Preferujte sólo výjazdy, majte prekryté ústa a nos, udržujte si odstup od ostatných... ani mňa to nebaví, ale do normálu sa vrátime len ak sa podarí obmedziť šírenie vírusu. Vďaka.

 

Diskusia:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.