UŽÍVAŠ SI jazdu na bicykli, ale chcel by si si ju trochu SPESTRIŤ?

PRIDAJ SA do súťaže NA VRCHOL

POSUŇ SVOJE LIMITY a zmeraj si svoje sily SO STOVKAMI CYKLISTOV z celého Slovenska

 

OZNAM: Od 25. mája je rebríček našej súťaže na stránke VeloViewer nedostupný (https://veloviewer.com/segmentHunterSeries/22). Aplikácia sa musí prispôsobiť na podmienky novej európskej legislatívy, čo si vyžiada nejaký čas. Autor aplikácie však uvádza, že malo by ísť len o dočasné prerušenie. Pracuje na riešení, viac info dá vedieť čoskoro. Vzhľadom na nové nároky sa však zdá, že na účasť v súťaži bude potrebné mať PRO verziu aplikácie VeloViewer (14€/rok), doteraz to fungovalo aj s verziou zadarmo... Uvidíme teda ako/kedy dokáže náš rebríček obnoviť. Zatiaľ to však vnímam pozitívne, oproti prvej správe, že táto služba skončí pre novú legislatívu celkom, by bolo aj takéto riešenie výborné 🙂

HODNOTENIE - celé Slovensko

HODNOTENIE – jednotlivé regióny

4 thoughts on “

  1. Ahojte,
    statistiky sa spravne prenasaju aj bez PRO uctu na VeloViewer. Sice si v ramci appky VeloViewer neviete dohladat svoje vyjazdy, zosynchronizuje sa len 25 aktivit zo Stravy, tie su Vam spristupnene v ramci activities stranky. Ako vsak pozeram svoje casy na jednotlivich kopcoch, appka ma zjavne interne dotiahnute vsetky aktivity zo stravy. Cize vsetko funguje ako ma bez nutnosti hocico platit.

  2. Zdravim, cize ak som dobre pochopil, tak ak som som nejake stupanie absolvoval 5x, najlepsi cas daneho stupania sa mi aktualne rata, ak vsak najlepsiz jazda bude 6ta, zarata sa mi vysledok prave tej, ano?

Diskusia:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.