Nezaradené

Počúvaj audioknihy a podpor Cyklokopce

Knihy sú super ?? Popri cyklistike je to moja druhá veľká vášeň. Podobne ako jazda na bicykli, aj knihy ponúkajú úžasné dobrodružstvá. Do minulosti. Do budúcnosti. Umožňujú pozrieť sa na svet okolo nás z perspektívy, ktorá by inak nebola možná. Vďaka nim môžeme lepšie porozumieť dianiu nielen vo vonkajšom, ale aj v našom vnútornom svete. Sú to fascinujúce cesty. Ak človek objaví bohatstvo ukryté v knihách, už niet úniku…

OK, trochu som sa na opustil. Ale to len preto, lebo naozaj milujem knihy 🙂 Preto podobne, ako motivujem ľudí k jazdeniu na bajku, rád by som vás inšpiroval aj k čítaniu kníh a počúvaniu audiokníh. Lebo viete. Je taká doba, že “ľudia otupjévjajú”.  A podobne ako anaeróbne intervaly pomôžu napraviť slabšiu úroveň kondície, vďaka pravidelnému čítaniu/počúvaniu kníh dokážeme lepšie porozumieť okolitému svetu a sebe samotným. Preto budem nesmierne rád, keby sa mi podarilo aspoň niektorých z vás inšpirovať, aby častejšie siahli po nejakej dobrej knihe alebo audioknihe ?

Tuto pôjde parádna fotka mňa na trenažéri, so slúchadlami v ušiach a knihami v pozadí

Pozor, táto moja výzva má ešte jeden skvelý rozmer. Výborné české a slovenské audioknihy si viete kúpiť cez Audiolibrix. A keď sa na tento e-shop prekliknete z nášho webu, z každej zakúpenej audioknihy pôjde malé percento na podporu Cyklokopcov! Prevádzka našej stránky si totiž vyžaduje neustále vyššie náklady a teraz máte jedinečnú možnosť ako urobiť dve dobré veci jednou ranou 😉 Ak ste náhodou audioknihy ešte nevyskúšali, ja osobne ich odporúčam na viacero spôsobov… sú ideálne na spestrenie dlhých, monotónnych hodín na trenažéri, keď sa v “zet dvojke” poctivo pripravujete na novú sezónu 😛 Hodia sa tiež do auta, pri kočíkovaní, behaní/prechádzkach alebo keď jednoducho máte po celom dni oči vyočené a chcete len ležať v posteli, popíjať šálku teplého čaju a popri tom si nechať “natekať” zaujímavé informácie rovno do hlavy. Ak ste audioknihy doteraz neskúsili, mali by ste im dať šancu.

Cez audioknihy od Audiolibrixu môžete napríklad spoznať, ako sa Peter Sagan pripravoval na kľúčové preteky vo svojej kariére. Priblížia vám fascinujúce príbehy najväčších legiend z histórie Tour de France. Alebo máte chuť na detektívku z prostredia najslávnejších cyklistických pretekov? V tom prípade siahnite po titule Černý trikot … toto sú naše TOP3 audioknihy s cyklistickou tematikou ?

Můj svět
Příběhy Staré dámy
Černý trikot

Cyklistika samozrejme nie je jediné, čo nás zaujíma, a preto pridám zopár odporúčaní, ktoré vás môžu z bohatej ponuky Audiolibrixu zaujať 😉 Prajem príjemné počúvanie a vďaka za podporu. Disclaimer: ak zakúpite hociktorú audioknihu z Audiolibrix po prekliknutí sa na ich e-shop z našej stránky, malé percento z ceny knihy pôjde na podporu prevádzky portálu Cyklokopce. Cena audioknihy sa pre vás vôbec nemení… takto to vyzerá, keď sa knihy a bicykle spoja pre dobrú vec ?

Co tě nezabije
Cesta k nesvobodě
Začni vydělávat na tom, co tě baví
Kráľovstvo
Dark Web: Sex, drogy a bitcoiny
Jedz a behaj

Diskusia:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.