Trúfaš si vyjsť až NA VRCHOL?

Leto je v plnom prúde a my sme veľmi radi, že do takéhoto tempa sa vracia aj naša cyklistická súťaž NA VRCHOL. Komplikácie so smernicou GDPR boli vyriešené, takže nám už nič nebráni zdolávať kopce krížom-krážom po Slovensku a súťažiť v tomto jedinečnom, celoslovenskom hodnotení. Keďže VeloViewer urobil pri aktualizácii aplikácie zopár kozmetických zmien, pridávam krátky sumár:

- na zapojenie sa do súťaže stále stačí FREE verzia VeloVieweru. Rozdiel medzi FREE a platenými PRO verziami bude len v niektorých, bonusových službách pre PRO užívateľov

- užívatelia s PRO účtom majú napríklad k dispozícii funkciu "Update your times", ktorá naraz aktualizuje časy na všetkých 98 stúpaniach v súťaži. Užívatelia s FREE kontom si svoje časy v hodnotení aktualizujú po regiónoch, každý samostatne. Na načítanie/aktualizáciu vašich všetkých časov je preto potrebné kliknúť na tlačítko "Check your times" v každom zo siedmich regiónov.

Ak si nový(-á) v našej komunite a o súťaži počuješ prvýkrát, na tejto stránke nájdeš všetky informácie o pravidlách a stúpaniach. Ak hľadáš motiváciu k objavovaniu nových, zaujímavých stúpaní na Slovensku či k posúvaniu svojich limitov, neváhaj a PRIDAJ SA K NÁM.

Aktuálny stav hodnotenia si môžeš pozrieť TU.

 

Diskusia:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.