Podporte Cyklokopce

Portál Cyklokopce vznikol v roku 2016 ako malý, obskúrny web. Za štyri roky sa mu ale podarilo reálne priblížiť k tomu, čo si predsavzal - byť zaujímavou a užitočnou inšpiráciou pre cestných cyklistov. Na našich stránkach nájdete informácie o stovkách stúpaní na Slovensku aj v zahraničí a každý týždeň pribúdajú ďalšie. Vďaka tomuto obsahu sa web teší veľkému záujmu, pravidelne ho navštevuje 7 000 aktívnych cyklistov a mesačne dosahuje 20 000 zobrazení.

Pravidelne od vás dostávam správy a emaily, v ktorých ďakujete za zaujímavé tipy na výjazdy, ktoré tu neustále nachádzate. Veľmi ma to teší a zároveň ma to napĺňa novou energiou do ďalšej práce. Vytvorenie a neustále aktualizovanie portálu si vyžiadalo už stovky hodín môjho času. Všetko to robím pre radosť, cyklistika ma baví a je úžasné robiť niečo, čo má zmysel. No ako to už v živote býva, z dobrého pocitu nezaplatím každoročné náklady spojené s prevádzkou portálu. Výdavky na internetovú doménu, hosting a potrebné aplikácie v čase rastú a nejde už len o symbolickú položku. Zároveň by som chcel ochrániť web pred otravnými reklamami, ktoré by na vás neustále vyskakovali pri článkoch a kazili užívateľský dojem. Budem rád, keď Cyklokopce aj naďalej zostanú čisté, s autentickým duchom komunity, ktorá ho spoluvytvára. Preto sa na vás obraciam s prosbou, aby ste symbolickou sumou podporili ďalšie fungovanie tohto projektu. Je ešte množstvo kopcov a trás, ktoré treba spracovať a dlhodobé fungovanie portálu si vyžaduje určité náklady. Preto som zriadil dve jednoduché možnosti ako môžete Cyklokopce podporiť v ďalšej činnosti - buď jednorazovým príspevkom cez platobnú kartu či PayPal, stačí kliknúť na Donate a vplniť potrebné údaje. Alebo pravidelným príspevkom cez overenú službu Patreon.

 

Nežiadam vás o veľké dary. Ak aj malá časť z vás podporí Cyklokopce hoci jedným eurom, pre portál to bude znamenať istotu ďalšieho fungovania a rozvoja aj do nasledujúcich rokov. V mene celej komunity ďakujem každému, kto podporí Cyklokopce v ďalšej činnosti. Dozbicyklovania.

Diskusia:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.