Súťaž NA VRCHOL má v sezóne 2018 svoju premiéru. Je skvelé, že hneď v úvodnom ročníku budeme môcť odovzdať najlepším cyklistom v niektorých regiónoch aj hodnotné ceny. Ďakujeme partnerom, ktorí ich do súťaže venovali.

V nižšie uvedených regiónoch budú odmenení vždy traja najlepší cyklisti finančnými poukážkami. Tie si budú môcť uplatniť pri nákupe u predajcu, ktorý prebral záštitu nad daným regiónom. Poukazy a informácie o ich uplatnení dostanú výhercovia e-mailom. Ceny sú stanovené pre všetky regióny rovnako:

3. miesto - 20€

2. miesto  - 30€

1. miesto - 50€ 

Víťazi budú určení podľa stavu rebríčka k 30. septembru 2018, o 21:00. Ide o symbolický koniec sezóny, v tento deň sa konajú MS v cestnej cyklistike. 

Ambasádori pre jednotlivé regióny

GREEN BIKE pre región Bratislava, Záhorie

 

JUMP SPORT pre región Košice, Šariš, Zemplín

MTBIKER pre región Považie

BIKEPRO pre región Horehronie, Gemer, Podpoľanie

 

VITALIT SPORT pre región Tatry, Spiš, Zamagurie

 

Pre tých skutočne najlepších borcov, ktorí by dokázali zvíťaziť vo viacerých regiónoch zároveň, bude pripravená ešte BONUSOVÁ CENA. Za takýto mimoriadny výkon získajú od spoločnosti BIKEPRO originálny cyklistický set (dres s krátkymi rukávmi + krátke nohavice). Na mieru vyrobený, podľa zadaných veľkostí.

 

Všetkým cyklistom, ktorí sa do tohto kopcového šialenstva zapoja, prajeme veľa krásnych zážitkov! Na stúpaniach zažijú síce rôzne chvíle, ale priznajme si... aj pre takéto výzvy máme cyklistiku tak veľmi radi. Rešpekt patrí všetkým, ktorí zodvihnú zadky z gaučov a popasujú sa s nejakými prevýšeniami. Dozbicyklovania!

 

 

* aktuálne pracujeme na zabezpečení partnerov a cien aj pre ďalšie regióny, viac info už čoskoro